Garden pots

Garden pots , vases and baskets of concrete are the decorations for the garden , the scenery on the terraces and balconies .
In pots , vases and baskets can be placed various flower arrangements , plants that have good nurses . Large selection of concrete flower pots garden offers many possibilities , we have various designs and sizes of pots , interesting shape from a round bowl on figures of children . Arrangement vegetation in your house and the garden depends on the choice of flower pots.

We invite you to shop for en.DoDeko.pl

View as Grid List

Items 1-12 of 229

Set Descending Direction
 1. SKU: 2185 Vase - flower pot - amphora of concrete
  €59.03

  A beautiful amphora made of concrete - a vase and a garden pot in one - as a decorative element of the garden and the entrance gate.

  Learn More
 2. SKU: 2205 Figurka chłopca + doniczka
  €22.77

  Chłopiec w kapeluszu w połączeniu z doniczką na kwiaty - piękna figura ogrodowa z białego betonu, jest lekko patynowana szarą farbą.

  Learn More
 3. SKU: 2212 Dziewczyna z koszami 68 cm - donica
  €40.99

  Rzeźba kobiety z koszykiem kwiatów i koszem - doniczką na kwiaty jest wykonana z białego betonu i patynowana szarą farbą. Figura dekoracyjna jest mrozoodporna.

  Learn More
 4. SKU: 2213 Doniczka ogrodowa z figurką dziewczynki
  €21.51

  Doniczka i figurka dziewczynki w jednym - połączenie ozdoby i użytecznosci. Figura kwiatowa wykonana jest z wysokiej klasy białego betonu. Donica betonowa jest mrozoodporna.

  Learn More
 5. SKU: 2217 Donica betonowa ø 55 cm
  €55.66

  Donica betonowa w klasycznym wydaniu wykonana jest z wysokiej klasy betonu, jest mrozoodporną donicą i posiada odływ na wodę.

  Learn More
 6. SKU: 2218 Wazon z różami w stylu rokoko
  €53.13

  Betonowy wazon z różami wykonany metodą ręczną, odporny na mróz, słońce, z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Donica ogrodowa rokoko posiada odpływ na wodę.

  Learn More
 7. SKU: 2219 Doniczka z kociakami
  €29.10

  Doniczka betonowa z kociakami - słodka ozdoba na każde podwórko i ogród. Donica ogrodowa wykonana jest z mrozoodpornego betonu i posiada otwór na wodę.

  Learn More
 8. SKU: 2220 Donica beczka duża
  €32.89

  Donica betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 wielkości donic.

  Learn More
 9. SKU: 2221 Donica beczka średnia
  €27.83

  Średnia doniczka betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Learn More
 10. SKU: 2222 Donica beczka mała
  €22.77

  Mała doniczka betonowa do ogrodu - beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Donica betonowa  wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Learn More
 11. SKU: 2225 Kwadratowa nowoczesna donica
  As low as €51.46

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

  Dobrze prezentuje się nie tylko na tarasach czy balkonach, ale także w biurach. Za pomocą tej minimalistycznej donicy możemy w ciekawy sposób podzielić wnętrze.

   

   

  Learn More
 12. SKU: 2226 Prostokątna nowoczesna donica
  As low as €58.87

  Doniczka o uniwersalnym kształcie - nada się do każdego pomieszczenia lub ogrodu i pięknie wyeksponuje rośliny.

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

   

  Learn More
Page
per page
Contact Us